שלום וברוכים הבאים לאתר אוניקס בוקס בישראל ONYX BOOX IL

היום חיינו מלאים במוצרים טכנולוגיים שונים כמו טלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים שונים, שמציעים לנו נוחות רבה בחיים. עם זאת, הדבר מביא להרבה סוגיות בריאותיות הכוללות מאמץ בעיניים, עיניים יבשות, עיניים מגורות וכואבות, טשטוש ראייה וכאבי ראש כתוצאה מעומס על העיניים. המשימה של חברת ONYX היא לבנות מוצרי אלקטרוניקה עדכניים ידידותיים לעיניים שלא רק מספקים נוחות טכנולוגית אלא גם מגנים על העיניים מפני עייפות דיגיטלית.
אוניקס אינטרנשיונל בע"מ הינה חברה מובילה בתחום מוצרי האלקטרוניקה הסינית המוקדשת לעיצוב, פיתוח, ייצור, מכירה ושיווק של מכשירי דיו אלקטרוני המספקים למשתמש קצה חווית קריאה וכתיבה דמויי נייר. אוניקס, שהוקמה על ידי צוות של IBM, Google ו – Microsoft בשנת 2008, ממוקמת בסין בגואנגג'ואו, עם משרד בשנג'ן, המכונה עמק הסיליקון של סין.

קורא ספרים אלקטרוניים כמסך מחשב
אודותינו onyx boox israel

BOOX הינואחד המותגים המתקדמים בשוק העולמי של מכשירי מסך דיו אלקטרוני שנוצר ובבעלות אוניקס. המותג נהנה מפופולאריות רבה בשווקים הבינלאומיים מאז 2009.
בנוסף לקוראי הספרים האלקטרוניים הקלאסיים של 6 אינץ , BOOX ידוע בזכות קוראי ספרים מבוססי מערכת הפעלה אנדרואיד בעלי מסך גדול וקלי משקל, הנקראים טאבלט דיו אלקטרוניים (E-ink Tablet)כגון BOOX Max 3 עם מסך 13.3 אינץ ו – BOOX Note 2 עם מסך 10.3 אינץ.
כמו כן, BOOX היא החברה הראשונה בעולם שיישמה מערכת הפעלה אנדרואיד 9.0 על קוראי ספרים אלקטרוניים. זהו שינוי מהפכני ומשמעותי שהתרחש בענף זה.
בעשור האחרון מוצרי אוניקס נמכרו ליותר מ 60 מדינות בארבע יבשות. ב-2020 נפתחה נקודת שירות ושיווק בישראל בשיתוף עם חברת EPC בחיפה וEdeal LL-בארצות הברית עם צוות מקצועי בתחום של מכשירי דיו אלקטרוני.

אנו שואפים להציע ללקוחותינו מגוון רחב של קוראי ספרים אלקטרוניים, מכשירים מודרניים לקריאת ספרים אלקטרוניים בעברית בטכנולוגיית דיו אלקטרונית.
האינטרסים של לקוחותינו הם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו, לכן אנו מקווים כי תיהנו משימוש במוצרינו במשך שנים רבות, ונשמח לספק סיוע ותמיכה בכל הקשור לשימוש בספרים אלקטרוניים, כמו גם לתיקון ספרים אלקטרוניים בישראל.

שעות עבודה:

יום א'-ה' 9:00-19:00
יום ו' 9:00-14:00

הזמנות באתר 24/7

 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות