שלום וברוכים הבאים לאתר אוניקס בוקס בישראל ONYX BOOX IL

היום חיינו מלאים במוצרים טכנולוגיים שונים כמו טלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים שונים, שמציעים לנו נוחות רבה בחיים. עם זאת, הדבר מביא להרבה סוגיות בריאותיות הכוללות מאמץ בעיניים, עיניים יבשות, עיניים מגורות וכואבות, טשטוש ראייה וכאבי ראש כתוצאה מעומס על העיניים. המשימה של חברת ONYX היא לבנות מוצרי אלקטרוניקה עדכניים ידידותיים לעיניים שלא רק מספקים נוחות טכנולוגית אלא גם מגנים על העיניים מפני עייפות דיגיטלית.
אוניקס אינטרנשיונל בע"מ הינה חברה מובילה בתחום מוצרי האלקטרוניקה הסינית המוקדשת לעיצוב, פיתוח, ייצור, מכירה ושיווק של מכשירי דיו אלקטרוני המספקים למשתמש קצה חווית קריאה וכתיבה דמויי נייר. אוניקס, שהוקמה על ידי צוות של IBM, Google ו – Microsoft בשנת 2008, ממוקמת בסין בגואנגג'ואו, עם משרד בשנג'ן, המכונה עמק הסיליקון של סין.

קורא ספרים אלקטרוניים כמסך מחשב
אודותינו onyx boox israel

אחד המותגים של קוראי ספרים אלקטרוניים המתקדמים בשוק העולמי –  BOOX, שנוצר ובבעלות אוניקס, נהנה מפופולאריות רבה בשווקים הבינלאומיים מאז 2009. בנוסף לקוארי הספרים אלקטרוניים הקלאסיים של 6 אינץ , אוניקס ידועה בזכות קורא הספרים המבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד עם המסך הגדול. טאבלט דיו אלקטרוני (e-ink) כגון 13.3 אינץ BOOX Max3 ו- 10.3 אינץ BOOX Note 2. אוניקס היא החברה הראשונה בעולם שיישמה מערכת הפעלה אנדרואיד 9.0 על קוראי ספרים אלקטרוניים, וזהו השינוי מהפכני והמשמעותי שהתרחש בענף זה. בעשור האחרון מוצרי אוניקס נמכרו ליותר מ 60 מדינות של 4 יבשות, ב-2020 נפתחה נקודת שירות ושיווק בישראל בשיתוף עם חברת EPC בחיפה ו – Edeal LLC בארצות הברית עם צוות מקצועי בתחום של קוראי ספרים אלקטרוניים.

אנו שואפים להציע ללקוחותינו מגוון רחב של קוראי ספרים אלקטרוניים, מכשירים מודרניים לקריאת ספרים אלקטרוניים בעברית בטכנולוגיית דיו אלקטרונית.
האינטרסים של לקוחותינו הם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו, לכן אנו מקווים כי תיהנו משימוש במוצרינו במשך שנים רבות, ונשמח לספק סיוע ותמיכה בכל הקשור לשימוש בספרים אלקטרוניים, כמו גם לתיקון ספרים אלקטרוניים בישראל.

שעות עבודה:

יום א'-ה' 9:00-19:00
יום ו' 9:00-14:00

הזמנות באתר 24/7

 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות